jan 29

Boronkay Informatika Verseny

2014. december 18-án rendezték meg a Boronkay Informatika Verseny döntőjét Vácon. A versenyen  Ferenczy Domonkos 8.osztályos tanuló III. helyezést ért el.

Gratulálunk Neki!Domi

jan 26

Beiskolázás

Beirartkozás

Tovább a teljes tartalomhoz »

jan 26

Nyári nyelvi tábor Oberreuteban, a –Bodensee környezetében

Kedves Szülők és Gyerekek!
Idén is megszervezzük szokásos nyári nyelvi táborunkat. Oberreuteban, a Bodensee közelében fogunk eltölteni egy hetet június 21 – 27.–ig tanulással, kirándulással.
A jelentkező diákok három csoportban fognak anyanyelvi tanárokkal délutánonként játékos formában tanulni. Délelőtt pedig kirándulni fogunk a környéken.
Tervezett programok: Meeresburg (Alte Burg, Neues Schloss), Mainau, Lindau, Bergenz, Dornbirn, Neuschwanstein és még sok más érdekes program.
A táborba jó magaviseletű, németül jól tanuló gyerekeket viszünk magunkkal.
A tábor költsége: 28.000 Forint és 170 Euró. Ez az összeg tartalmazza a busz, a szállás, reggeli és a vacsora, a biztosítás valamint a belépők költségét.
A tábor 40 jelentkező esetében jön létre.
Jelentkezni lehet Pintér Anasztáziánál (Neszti néninél) a jelentkezési lap és 5000 Forint előleg befizetésével. Jelentkezési határidő 2014. február 10.
Ha bármilyen kérdésük van, keressenek meg bátran.
Üdvözlettel
Pintér Anasztázia (Neszti néni /06 20 333 46 46)

jan 15

Karácsonyi tollaslabda kupa

Karácsony előtt megtartottuk életünk első tollaslabda versenyét. A nagyobbak komoly meccseken mérhették össze erejüket, míg a kisebbek ügyességi versenyeken vehettek részt.

A következő eredmények születtek:

1-2.osztály – 1. helyezet Losonczy István (2.a)

1. helyezet Kovács Kornél (1.a)
  2. helyezet Táltos Csanád (2.a)

3-4. osztályosok és nagyobbak – 1. helyezet Szegedi Ádám (4.b)

1. helyezet Szegedi Bálint (8.o)
  2. helyezet Jaczina Roland (4.a)

jan 14

Tankönyvellatas rendje 2015/2016