ápr 14

KOZMA LÁSZLÓ XIII. ORSZÁGOS INFORMATIKA ALKALMAZÓI TANULMÁNYI VERSENY

KOZMA LÁSZLÓ XIII. ORSZÁGOS INFORMATIKA ALKALMAZÓI TANULMÁNYI VERSENY döntőjébe jutott:

CSENGER NÁNDOR  5.a. osztályos tanuló.

7-8. osztályos csapatunk a 2. forduló után a 15. helyen végzett.

A csapat tagjai: Matécsa Dániel, Ferenczy Domonkos, Kálmán Bence.

Gratulálunk Nekik!

ápr 11

Kölyökatlétika verseny 2015.03.29.

Kölyökatlétika verseny

ápr 10

Nemzetiségi gála 2015

Nemzetiségi gála 2015 március. Fellépett az 1.b és a 3.a. Konferált Czuczor Domonkos 5.b.

Az elsősök táncokkal és énekekkel örvendeztették meg a közönséget, a harmadikosok kiskórusban énekeltek kétszólamú nemzetiségi énekeket, majd szinkronizálták a saját filmjüket, melyet immár teljességében meg is tekinthetnek. Tudjuk, hogy maradtak (főleg a szövegben) hibák, de nagy lelkesedéssel készítették a gyerekek, és rendkívül büszkék rá. Kérjük, nézzék el nekünk! Tovább a teljes tartalomhoz »

ápr 09

Karizma Alapítvány változás

Kedves Szülők!

A Karizma Alapítvány Takarékszövetkezetnél vezetett számlaszáma megváltozott. Az új számlaszám az Unicredit Banknál lett megnyitva. Kérem, befizetéseiknél, átutalásaiknál az új számlaszámot jelöljék meg:

Unicredit Bank Zrt.

Karizma Alapítvány

10918001-00000078-93100006

ápr 09

Étkezés pótbefizetés

Kedves Szülők!

Az étkezés pótbefizetés április 15-én (szerdán) lesz az iskolai beiratkozás (április 16-17) miatt.

Page 1 of 812345...Utolsó »